Liczniki internetowe
nauka jazdy płock
LOKALIZACJA:

Płock, ul. Królewiecka 11
II piętro (nad salonem Orange)


TELEFONY:

BIURO:
tel. (24) 366 52 20
(w godz. 10:00 - 15:00)
kom. 697 510 590

KIEROWNIK OŚRODKA:
kom. 607 860 936

e-mail: oskpawlik@interia.pl
ARTYKUŁY:

www.motocykl-online.pl:
1. Zakręty
2. Zakręty w sportowym stylu
3. Jak hamować?
4. Jazda z bagażem
5. Jazda w mieście


POLECAMY:IleMogeWypic.pl - alkomaty, alkohol, promile, wirtualny alkomat

Odszkodowania Płock

AKTUALNOŚCI
OFICJALNIE NAJLEPSI

Uzyskaliśmy I miejsce w I OFICJALNYM RANKINGU Wydziału Komunikacji UM Płocka, dotyczącym zdawalności egzaminów państwowych w 2012 roku !!! Prawie 60% naszych kursantów ZDAJE ZA PIERWSZYM RAZEM EGZAMIN PRAKTYCZNY !!!
>> Zobacz wykaz tutaj <<NOWY KURS

Rozpoczęliśmy szkolenie kandydatów na instruktorów nauki jazdy.WRESZCIE WSZYSTKIE KATEGORIE PRAWA JAZDY

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem uprawniań do kierowania jakimkolwiek pojazdem zapraszamy na nasze kursy. Od 1 czerwca 2012 roku szkolimy w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy :)SEZON MOTOCYKLOWY 2012 - ROZPOCZĘTY

Wszystkich zainteresowanych zdobyciem uprawnień do kierowania najwspanialszymi pojazdami jakie do tej pory wymyślił człowiek (czyt. motocylkami) zapraszamy do zapisywania sie na kursy kategorii A i A1. Sezon motocyklowy 2012 został oficjalnie rozpoczęty.
P.S. Motocyklistę zrozumie jedynie pies, wystawiający łeb przez okno pędzącego samochodu :)TARGI EDUKACYJNE - 26 kwietnia

W związku z tragicznymi wydarzeniami 10 kwietnia i żałobą narodową, targi zostały przeniesione na 26 kwietnia 2010 r.TARGI EDUKACYJNE w Galerii "WISŁA" w Płocku

16 kwietnia 2010 r. w godz. 10:00-19:00 zapraszamy do naszego stoiska na Targach Edukacyjnych w Galerii "WISŁA". Dla kandydatów na kierowców przygotowaliśmy liczne konkursy i bonusy.Prawo jazdy kat "B1" od 16 lat! Nie muszisz już czekać na prawo jazdy do 18 roku życia.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu dynamicznie rozwijającej się młodzieży, wprowadziliśmy nową kategorię prawa jazdy - B1. Kurs może rozpocząć osoba, która ukończyła 15 lat i 9 m-cy i uzyskała pisemną zgodę rodziców/opiekunów.
Zajęcia praktyczne prowadzimy samochodem Daihatsu Cuore, którym można zdawać Egzamin Państwowy. Wbrew obiegowej opinii, mamy do dyspozycji szereg pojazdów, którymi można samodzielnie (bez nadzoru osoby dorosłej) poruszać się po drogach publicznych t.j. różnego rodzaju quady, buggy, małe cabriolety, czy też pełnowartościowe samochody osobowe t.j. Smart, wcześniej wspomniane Daihatsu Cuore, czy wiele innych.


Przykładowe pojazdy, do których prowadzenia uprawnia prawo jazdy kat. B1: wejdź
Przypominamy, że wymagana jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów - pobierz druk.


KURS "FRESH"

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o kurs "FRESH" przeznaczony dla osób, które mają już prawo jazdy lecz z różnych przyczyn nie były i nie są aktywnymi kierowcami. Naszym zdaniem, jest to jedna z najlepszych form powrotu do grona aktywnych i zarazem bezpiecznych kierowców.
ZAPRASZAMY DO NASZEJ FILII W BULKOWIE

Otworzyliśmy filię naszego Ośrodka w Zespole Szkół w Bulkowie przy ul. Szkolnej 2.
Zajęcia teoretyczne odbywają się w soboty i rozpoczynają się od godz. 9:00 (prosimy o telefoniczne zgłaszanie chęci rozpoczęcia kursu w konkretnym terminie).Zapisy odbywają się w następujących formach:
- od pn.-pt: w sekretariacie szkoły,
- w soboty od godz. 9:00 na spotkaniu organizacyjnym,
- telefonicznie: (0 24) 366 52 20 / 697 510 590,
- przez Skype: oskpawlik
- mailowo: oskpawlik@wp.pl z dopiskiem BULKOWOprawo jazdy płock prawo jazdy płock nauka jazdy płock